Uroczystości poświęcenia samochodu IVECO EUROCARGO 4×4

01

Z ogromną satysfakcją pragniemy poinformować wszystkich mieszkańców gminy Myślenice, a szczególnie Górnego Przedmieścia, iż w dniu 23.04.2016 r. odbędzie się na naszym terenie doniosła uroczystość poświęcenia i oficjalnego przekazania średniego samochodu pożarniczego, IVECO dla OSP Myślenice Górne Przedmieście.

Uroczystość rozpocznie się o godz. 13.20 na placu przed remizą naszej jednostki, od uformowania kolumny pocztów sztandarowych. Następnie o godz. 13.30 udamy się do naszego kościoła parafialnego pw. św. Brata Alberta, aby uczestniczyć w uroczystej Mszy św. koncelebrowanej, która rozpocznie się o godz. 14.00 .

Bezpośrednio po Mszy św. udamy się w uroczystym przemarszu z powrotem na plac przy naszej remizie, gdzie o godz. 15.30 odbędzie się ceremoniał strażacki związany z poświęceniem i przekazaniem samochodu. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców i sympatyków, do licznego uczestnictwa w tym rzadkim i wyjątkowym dla naszej społeczności wydarzeniu. Bardzo prosimy, zabierzcie ze sobą dzieci! Widok tylu strażaków w pięknych galowych mundurach, pozostanie na długo w ich pamięci!

My, strażacy, jesteśmy dla Was – kiedy nas potrzebujecie –    bądźcie i Wy z nami w tym uroczystym dniu !!!

Dla wszystkich obecnych przygotowaliśmy darmową grochówkę strażacką, a dobry humor zapewni darmowy kufel złotego napoju otrzymanego, w wyniku fermentacji alkoholowej słodu z dodatkiem wody i chmielu, przy użyciu wyselekcjonowanych szczepów drożdży, czyli PIWA !

Wieczorem zaś zapraszamy na huczną zabawę taneczną, która rozpocznie się o godz. 20.00 w sali Domu Ludowego. Wszelkie informacje i zapisy na zabawę u druha Macieja tel. 694 685 734.

Ze względu na wielkość sali ilość par ograniczona, ale jeszcze jest kilka wolnych miejsc.

Serdecznie zapraszamy !!!