Dzień Strażaka – 4. maja

a

Z okazji Dnia Strażaka wszystkim „Rycerzom Świętego Floriana” oraz ich rodzinom pragniemy złożyć życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia, satysfakcji z życia prywatnego i zawodowego, a także jak najmniej wyjazdów do działań ratowniczo-gaśniczych, a jeśli już się wydarzą – szczęśliwych z nich powrotów.

W związku z tym świętem, w dniu 4 maja o  godz. 18.00 zostanie odprawiona uroczysta Msza św. w kościele parafialnym pw. św. Brata Alberta w intencji wszystkich druhów Ochotniczej Straży Pożarnej z Górnego Przedmieścia. Zapraszamy serdecznie wszystkich druhów i druhny naszej jednostki, rodziny, sąsiadów i przyjaciół naszych strażaków, sympatyków i dobrodziei, wszystkich mieszkańców Myślenic do uczestnictwa w tej ważnej Eucharystii.

Przekazujemy również treść życzeń jakie z okazji święta strażaka wystosował do wszystkich strażaków Prezes Zarządu Głównego Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej Waldemar Pawlak. (wersja powiększona po kliknięciu na obraz)