571c8fea2d1f8_p

Zarząd wraz z zastępami strażaków ratowników oraz członkami Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej Ochotniczej Straży Pożarnej na Górnym Przedmieściu serdecznie dziękuje wszystkim osobom, które w dniu 23 kwietnia 2016 r. swoją obecnością zaszczyciły i uświetniły uroczystość poświęcenia średniego samochodu gaśniczego IVECO.

Po przez ten wpis pragniemy dać wyraz naszej wdzięczności dla pań: Barbary Kęs, Eweliny Buchta i Moniki Kucała, które bezinteresownie zaprojektowały i wykonały pamiątki z poświęcenia samochodu.

Dziękujemy osobom, które były zaangażowane w wydawanie posiłku i napojów w plenerze. Wasza nieoceniona pomoc umożliwiła nam pełne uczestnictwo w oficjalnej ceremonii.

Cieszymy się niezmiernie, że potrzeby braci strażackiej są rozumiane w innych kręgach naszej społeczności. Przejawem tego jest bez wątpienia ogromne zaangażowanie w przygotowanie uroczystości Koła Gospodyń z Górnego Przedmieścia. Dlatego specjalnie podziękowania kierujemy do Pani Haliny Bzowska wraz z paniami: Marią Kozera, Anną Ulman, Danutą Piętka, Zofią Górni, Marią Żelazna, Teresą Łatas oraz Małgorzatę Bylica. Panie w profesjonalny sposób zadbała o nasze i naszych gości podniebienia. Bardzo doceniamy te kilka dni poświęcone na przygotowanie posiłku zarówno na uroczysty obiad jak i na zabawę.

Osobne podziękowania kierujemy do sponsorów i darczyńców, którzy poprzez ofiarowane dary znacznie podnieśli rangę uroczystości.

Nasza jednostka na co dzień pozyskuje co raz nowszy sprzęt i zajmuje się jego utrzymaniem. Poprawę zewnętrznego wizerunku jednostki zapewniło nam oklejenie dwóch nowo zakupionych namiotów logo i nazwą naszej jednostki przez firmę Reklamy BG S C Bogdan Gruchacz Grzegorz Jamróz, za co bardzo dziękujemy.

Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia tej uroczystości a z ludzkiej ułomności nie zostali tutaj wymienieni, składamy serdeczne podziękowania !

Prezes OSP Bogusław Tondera