Informacje dla druhów

Drogie druhny i druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej na Górnym Przedmieściu !

Przed nami okres wytężonej pracy związanej z organizacją lokalnych wydarzeń, uczestnictwem w uroczystościach kościelnych jak i wyjazdami promującymi naszą jednostkę na zewnątrz.
Plan na najbliższe dni w rozwinięciu newsa.

4.06.16 (sobota) – wyjazd grupy seniorów OSP do Szemrowic na  I Międzynarodowy Zlot Zabytkowych Motopomp Strażackich i Grup Rekonstrukcyjnych Historycznych Straży Pożarnych. Obowiązujący ubiór – moro. MERCEDES SPRINTER – kierowca Grzegorz Górka.

5.06.16 (niedziela) godz. 8.30 – wyjazd druhów z pocztem sztandarowym na  XII Samochodową i Motocyklową Pielgrzymkę Strażaków drogą papieską Zakopane – Ludźmierz. Obowiązujący ubiór – mundur galowy, pas, kierowca – koszarówka. IVECO EUROCARGO – kierowca Stanisław Sabała.

Bardzo proszę o poważne podejście do przedstawionych tematów i zaangażowanie się w miarę swoich indywidualnych możliwości. Wierzę,że siły jakie wszyscy wkładamy w realizację poszczególnych przedsięwzięć przełożą się na stan naszej jednostki i jej wizerunek na zewnątrz w przyszłości.

Z poważaniem prezes OSP

Bogusław Tondera