I Turniej Piłki Nożnej Halowej – Wiśniowa 2017

18083509_1344955438917755_1388151824_o

W dniu 22. kwietnia druhowie z naszej jednostki brali udział w towarzyskim turnieju piłki nożnej halowej, który odbył się na hali sportowej w Wiśniowej. Była to pierwsza edycja rozgrywek piłkarskich przeznaczonych dla Ochotniczych Straży Pożarnych.

DSC_0384

W turnieju strażaków o Puchar Komendanta PSP w Myślenicach do rywalizacji przystąpiło 9 drużyn: OSP Myślenice Górne Przedmieście, OSP Myślenice Dolne Przedmieście, KPP Myślenice, OSP Wiśniowa, OSP Sułkowice, OSP Trzebunia, OSP Skrzynka, OSP Pcim, PSP Myślenice. Naszą jednostkę reprezentowali druhowie: Adam Jędrzejak, Krzysztof Bzowski, Mateusz Ulman, Maciej Górka, Grzegorz Górka, Bartosz Górka oraz Michał Jędrzejak, a także kibicujące druhny: Karolina Maślak, Joanna Drożdż i Kamila Kula.

DSC_0390Turniej odbywał się formułą liga + puchar, w której dziewięć zespołów najpierw rywalizowało w dwóch grupach, a następnie najlepsze dwie awansowały do półfinałów. Zwycięzcy meczów 1/2 grali w finale.  W tegorocznej edycji najlepsi okazali się być druhowie z OSP Myślenice Dolne Przedmieście.

18119953_1344742955605670_838122580_o

Nasza ekipa zakończyła rywalizację na fazie grupowej, w której przegrała wszystkie cztery spotkania kolejno: z OSP Myślenice Dolne Przedmieście 0:6, z OSP Sułkowice 0:5, 3:8 z KPP Myślenice oraz gospodarzami OSP Wiśniowa 8:1. Najważniejsza jest jednak dobra zabawa w duchu olimpijskim, a w przyszłorocznej edycji druhowie z naszej jednostki z pewnością postarają się o lepszy wynik.

DSC_0404

Organizatorem turnieju był Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Wiśniowej.

DSC_0377

Zapraszamy do obejrzenia obszernych fotorelacji z turnieju oraz filmiku, na którym obejrzeć można popisy naszych reprezentantów.

Film z turnieju w Wiśniowej

Wyniki turnieju w Wiśniowej