Dzień Strażaka – 4 maja

IMG_4731b

Dzień Strażaka to święto tych, którzy pełnią niebezpieczną, pełną zagrożeń, ale też w swoisty sposób piękną służbę.

Z tej okazji pragniemy wszystkim Strażakom złożyć serdeczne podziękowania za ich bezinteresowną pomoc za poświęcenie i wielki dar serca. Życzymy Wam satysfakcji z działalności społecznej, dużo zdrowia, szczęścia osobistego oraz pomyślności w pracy zawodowej. Niech idea dawania siebie samego bliźnim, czerpana bezpośrednio od patrona – św. Floriana – bogaci Was duchowo i umacnia fizycznie.

W związku z tym świętem, w dniu 4 maja o godz. 18.00 zostanie odprawiona uroczysta Msza św. w kościele parafialnym pw. św. Brata Alberta w intencji wszystkich druhów Ochotniczej Straży Pożarnej z Górnego Przedmieścia. Zapraszamy serdecznie wszystkich druhów i druhny naszej jednostki, rodziny, sąsiadów i przyjaciół naszych strażaków, sympatyków i dobrodziei, wszystkich mieszkańców Myślenic do uczestnictwa w tej ważnej Eucharystii.