Ferie zimowe 2018 z OSP Myślenice – Górne Przedmieście

16651145_707380716097301_67715084_o

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Myślenicach na Górnym Przedmieściu serdecznie zaprasza wszystkie dzieci w wieku szkolnym do czynnego spędzenia czasu podczas ferii zimowych, poprzez uczestnictwo w zajęciach zorganizowanych na terenie naszej remizy! Po zeszłorocznym sukcesie i przybyciu wielu młodych na spotkania, ponownie zapraszamy na zajęcia współorganizowane z LKS Górki Myślenice.

16651319_1267977966615503_1235973906_o

Już od najbliższego poniedziałku, od 12 lutego, do ostatniego dnia zimowych ferii, zapraszamy dzieci i młodzież na zajęcia stacjonarne, które odbywać się będą na strażnicy na Górnym Przedmieściu i będą trwały od godz. 8:00 do godz. 13:00. Na uczestników czekają różne ciekawe zajęcia, w tym m.in. konkurencje sportowe połączone z oglądaniem licznych transmisji z Zimowych Igrzysk w Pyoenchang na wielkim rzutniku, zajęcia plastyczne i konkursy, pokazy strażackie w naszej jednostce i podstawowe zajęcia dotyczące pożarnictwa oraz wspólne pieczenie ciastek i faworków wraz z zajęciami kulinarnymi.

W planach mamy również wspólny wyjazd w celu odwiedzenia Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Myślenicach, a także spotkania ze Strażą Miejską w ramach krótkiej prelekcji dotyczącej bezpieczeństwa czy pokazu medycznego Myślenickiego Grupy Poszukiwawczej. Wraz z Ludowym Klubem Sportowym „Górki” wspólnie wybierzemy się do kina na film pt. „Pszczółka Maja” oraz na strzelnicę. Kolejny raz spędzać będziemy czas na śnieżnym kuligu, przy którym nie zabraknie licznych śnieżnych zabaw.

Chcemy, aby nasza remiza tętniła życiem! Ten budynek należy do Nas wszystkich i niech będzie maksymalnie wykorzystany w tym zimowym, a przede wszystkim wolnym od zajęć dydaktycznych czasie! Do dyspozycji wszystkich będą piłkarzyki, X-BOX, telewizja, manekiny do nauki pierwszej pomocy oraz cały sprzęt bojowy którym posługujemy się na co dzień.

Dla wszystkich (również opiekunów) gorące napoje i poczęstunek. Zaproście kolegów i koleżanki do spędzenia tych pięciu godzin dziennie w miłej i koleżeńskiej atmosferze!  Bezpieczeństwo będą zapewniać nasi druhowie, którzy są odpowiednio przygotowani do pracy z dziećmi, wspierani przez swoje rodziny.

Patronat medialny nad zajęciami objęli:

KMY.pl,

MyśleniceITV,