#Zostańwdomu

20200328_102121-scaled

Druhowie z naszej jednostki w sobotnie przedpołudnie zaangażowali się w akcję #zostańwdomu, wygłaszając specjalny komunikat.

Apelujemy! Pozostańmy w domach, to jedna z najlepszych aktywności profilaktycznych przeciw Koronawirusowi!

Alert OSP Górne Przedmieście

Do akcji, która ma nam uświadomić z jak ważnym problemem w tej chwili przyszło nam się zmierzyć, włączyli się również strażacy.

Jak wiadomo na strażaków zawsze można liczyć, druhowie są z nami zawsze w trudnych chwilach i w momentach gdzie ich pomoc jest niezbędna. Podobnie jest i teraz w czasie gdy zmagamy się z zagrożeniem związanym z epidemią koronawirusa. W dniu dzisiejszym jednostki OSP włączyły się do akcji informacyjnej mającej na celu uświadomienie mieszkańcom z jak ważnym problemem przyszło nam się zmierzyć. Posłuchajmy strażaków, zostańmy w domu !

Więcej na portalu Myślenicka24.pl