Zebranie Zarządu Miejsko – Gminnego ZOSP RP

asasas

Dwudziestego kwietnia w strażnicy OSP Borzęta odbyło się walne zebranie Zarządu Miejsko – Gminnego ZOSP RP.  W zebraniu prowadzonym przez prezesa zarządu – Waldemara Pachonia poruszone zostało kilka istotnych kwestii.

Podczas walnego zebrania Zarządu Miejsko Gminnego Związku OSP RP przedstawiono sprawozdanie za rok 2016, przyjęto plan finansowy, działania w poprzednim roku oraz dyskutowano nad tematami nurtujących strażaków w naszej gminie tj. nowelizacja ustawy przeciwpożarowej czy zmiany w dofinansowaniu sprzętu. Podkreślono bardzo dobrą współpracę między wszystkimi dziewiętnastoma jednostkami w naszej gminie.

W zebraniu uczestniczyli także przedstawiciele z naszej jednostki.

Więcej o zebraniu pod linkiem (od 10:16 do 12:28) – Materiał filmowy z MyśleniceITV