Uroczyste obchody Dnia Strażaka w Komendzie Miejskiej w Krakowie

20210521_124003
W ubiegły piątek (21 maja) druhowie naszej jednostki odpowiedzieli na zaproszenie Komendanta i wzięli udział uroczystych obchodach Dnia Strażaka w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Dzień wcześniej do siedzimy Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej użyczyliśmy kompletów stołów i ławek w związku z organizacją Wojewódzkiego Dnia Strażaka.

20210521_144348
21 maja na dziedzińcu Komendy Miejskiej PSP w Krakowie odbyła się uroczysta zbiórka z okazji Dnia Strażaka połączona z wręczeniem odznaczeń i awansów na wyższe stopnie służbowe strażaków. Grupa druhów z naszej jednostki udała się na miejsce i wsparła organizację tego wydarzenia. Użyczone zostały zestawy stołów i ławek, a po oficjalnej części tego wydarzenia uczestnicy mogli skosztować tradycyjnej strażackiej grochówki.
received_789736088329535