Majówka Strażacka 2016 za nami

Zdj.1

Prezentacja nowego nabytku naszej jednostki – samochodu IVECO, pokazy sprzętu strażackiego dla dzieci, strefa malucha, pyszne menu kuchni polowej i grilla, możliwość degustowania złocistego napoju oraz mnóstwo innych atrakcji – tak było podczas kolejnej majówki strażackiej która odbyła się 21 maja 2016 r. na placu przy remizie Ochotniczej Straży Pożarnej na Górnym Przedmieściu.

Tego dnia słońce towarzyszyło nam od samego rana a po udostępnieniu terenu gościom o godz. 15.00 chętnych do udziału w zabawie z minuty na minutę przybywało. Cieszymy się niezmiernie, że obserwujemy rodziny które z roku na rok coraz liczniej przyprowadzają swoje pociechy. Radość jaką widzimy na ich twarzach, gdy mogą dotknąć profesjonalnych narzędzi strażackich powoduje, że w kolejnych edycjach naszej majówki nie może zabraknąć pokazu dla dzieci.

Zdj.2

Do dyspozycji najmłodszych był również basen z rowerkami wodnymi, dmuchany zamek ze zjeżdżalnią oraz absolutny rarytas dla podniebienia dzieci, a dla dorosłych wspomnienie lat z dzieciństwa – wata cukrowa.

Zdj.3 (1)

Oprócz tradycyjnej – słynnej na cały powiat – grochówki przyrządzonej przez naszych druhów, goście mogli się  delektować kiełbasą, karczkiem i kaszanką z grilla, które były przygotowane według tradycyjnych staropolskich receptur.

Zdj.4 (1)

Podczas całej imprezy towarzyszyły nam dźwięki znanych piosenek które porywały do tańca tłumy przybyłych gości. Zabawa trwała w najlepsze do wczesnych godzin dnia następnego. Serdecznie dziękujemy wszystkim mieszkańcom Górnego Przedmieścia i gminy Myślenice za liczne przybycie i wspaniale, wspólnie spędzony sobotni wieczór. Liczby bronią się same: wszystkie 660 miejsc siedzących było zajęte. Cieszymy się, że nasza majówka strażacka posiada wśród Was bardzo dobrą renomę i na stałe wpisała się w kalendarz myślenickich imprez. To wszystko sprawia, że my strażacy z Górnego Przedmieścia czujemy, iż praca jaką wkładamy w integrację naszego lokalnego środowiska ma sens.

Korzystając z okazji zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej serdecznie dziękuje wszystkim urzędom (Gmina, Powiat, Policja, Straż miejska, ZAiKS), które zawsze przychylnie spoglądają na nasze poczynania przy organizacji tego lokalnego wydarzenia. Dziękujemy lokalnym przedsiębiorcom, którzy zawsze rezygnują ze swojej marży i pomagają nam zakupić taniej artykuły potrzebne do realizacji imprezy. Nie zapominamy ogromu pracy włożonej w przygotowania i obsługę majówki przez wszystkich naszych druhów. Wasze ogromne zaangażowanie przynosi efekty widoczne w pozytywnych reakcjach naszych gości i sympatyków. Tak trzymać !!!

ŻADNE PRAWA I USTAWY NIE ZABRONIĄ NAM ZABAWY !!!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji i krótkiego filmiku z sobotniej Majówki Strażackiej.

Fotorelacja z Majówki 2016

Film z Majówki 2016