Konkurs Ośmiu Wspaniałych

konkurs-8-wspanialych

Z radością przyjęliśmy informację, że wśród laureatów konkursu ,,Ośmiu wspaniałych” znalazło się dwóch członków naszej jednostki.

Druhna Karolina Maślak oprócz aktywnego uczestnictwa w życiu naszej lokalnej społeczności znajduje czas na działalność społeczną w Ochotniczej Straży Pożarnej na Górnym Przedmieściu, jak również dzieli się swoim sercem z podopiecznymi Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych Gminy Myślenice. Natomiast druh Oliwier Bzowski jest czynnym członkiem naszej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w której odpowiedzialny jest za moderowanie strony www. Ponadto poświęca swój czas aktywnie włączając się w działalność LKS Górki zasiadając w zarządzie klubu.

W imieniu zarządu i wszystkich kolegów z jednostki, laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w ich społecznej działalności.