Ferie zimowe pod opieką strażaków

ferie206wroclaw-jpg

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej na Górnym Przedmieściu serdecznie zaprasza wszystkie dzieci w wieku szkolnym do czynnego spędzenia czasu podczas ferii zimowych, poprzez uczestnictwo w zajęciach zorganizowanych na terenie naszej remizy !

Zapraszamy dzieci wraz ze swoimi opiekunami do codziennego odwiedzania naszej jednostki, gdzie będą organizowane zajęcia sportowe, konkursy, zajęcia plastyczne, pokazy strażackie i – jeśli zima dopisze – zabawy na śniegu oraz kuligi na sankach. Chcemy aby nasza remiza tętniła życiem ! Ten budynek należy do Nas wszystkich i niech będzie maksymalnie wykorzystany ! Do dyspozycji wszystkich będą piłkarzyki, X-BOX, telewizja, manekiny do nauki pierwszej pomocy oraz cały sprzęt bojowy którym posługujemy się na co dzień. Dla wszystkich (również opiekunów) gorące napoje i poczęstunek. Zaproście kolegów i koleżanki do spędzenia tych pięciu godzin dziennie w miłej i koleżeńskiej atmosferze !  Bezpieczeństwo będą zapewniać nasi druhowie, którzy są odpowiednio przygotowani do pracy z dziećmi, wspierani przez swoje rodziny.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

FEIRE OSP