Ferie zimowe 2019

2

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Myślenicach na Górnym Przedmieściu serdecznie zaprasza wszystkie dzieci w wieku szkolnym do czynnego spędzenia czasu podczas ferii zimowych, poprzez uczestnictwo w zajęciach zorganizowanych na terenie naszej remizy! Zajęcia współorganizowane z LKS Górki.

100_9340

Już od najbliższego poniedziałku, od 14 stycznia, do ostatniego dnia zimowych ferii, zapraszamy dzieci i młodzież na zajęcia stacjonarne, które odbywać się będą na strażnicy na Górnym Przedmieściu i będą trwały od godz. 8:00 do godz. 13:00. Na uczestników czekają różne ciekawe zajęcia, w tym m.in. konkurencje sportowe jak m.in. tenis stołowy czy piłkarzyki, zajęcia plastyczne i konkursy, pokazy strażackie w naszej jednostce i podstawowe zajęcia dotyczące pożarnictwa oraz wspólne pieczenie pizzy oraz ciastek i faworków wraz z zajęciami kulinarnymi.

100_9029

W planach mamy również wspólny wyjazd w celu odwiedzenia Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Myślenicach, a także spotkania ze Strażą Miejską w ramach krótkiej prelekcji dotyczącej bezpieczeństwa czy pokazu medycznego Myślenickiego Grupy Poszukiwawczej. Nowością będzie wyjazd do Muzuem Niepodległości oraz odwiedzenie siedziby telewizji MyśleniceITV Wraz z Ludowym Klubem Sportowym „Górki” wspólnie wybierzemy się do kina na film pt. „Ralf Demolka w Internecie oraz na strzelnicę i kręgle. Kolejny raz spędzać będziemy czas na śnieżnym kuligu, przy którym nie zabraknie licznych śnieżnych zabaw.

100_9031

Dla wszystkich (również opiekunów) gorące napoje i poczęstunek. Zaproście kolegów i koleżanki do spędzenia tych pięciu godzin dziennie w miłej i koleżeńskiej atmosferze!  Bezpieczeństwo będą zapewniać nasi druhowie, którzy są odpowiednio przygotowani do pracy z dziećmi, wspierani przez swoje rodziny.

Patronat medialny nad zajęciami objęli:

KMY.pl,

MyśleniceITV,