Boisko na Górnym Przedmieściu otwarte

Dnia 27. sierpnia nasza jednostka uczestniczyła w obchodach uroczystości oficjalnego otwarcia boiska sportowego przy ulicy Solidarności. Kompleks będzie własnością lokalnej drużyny piłkarskiej – LKS Górki.

Uroczystości otwarcia rozpoczęły się o godz. 15:00 od przemówienia Prezesa klubu, a zarazem skarbnika naszej jednostki – Jacka Wojciecha Górki. Co ciekawe, Górki czekały na to boisko przez prawie jedenaście lat. Następnie została przecięta wstęga, która trzymała dwójka najdłużej grających zawodników w klubie. W tym miejscu pragniemy zaznaczyć, że wśród naszych druhów kilkoro zaangażowanych jest także w działalność piłkarską.

Wstęgę przecinali zaproszeni goście, wśród których nie zabrakło lokalnych władz, urzędników, księdza Proboszcza, działaczy piłkarskich, członków zarządu Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych oddział: Myślenice czy sponsorów drużyny Górek. Następnie ksiądz Proboszcz Adam Pawicki poświęcił boisko. Część oficjalną zamknęły przemówienia gości. W nich zawarty został podziw w jakim tempie budynek został skończony oraz życzono dobrej współpracy na linii LKS Górki – PZHGP.

IMG_2152Główną atrakcją uroczystości był mecz piłkarski B-klasy myślenickiej, w której występuje nasza lokalna drużyna – LKS Górki. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

IMG_2128 (1)

Nasza jednostka brała udział w zabezpieczeniu logistycznym całych uroczystości oraz w przededniu i w dzień imprezy pomagaliśmy w pracach wykończeniowych obiektu sportowego.

14124957_1099244826825018_4129953223906858586_o

Zarząd LKS Górki oraz Zarząd OSP pragnie serdecznie podziękować druhom, którzy zaangażowali się w uroczystości otwarcia boiska oraz pomagali w pracach wokół obiektu.

Więcej szczegółów w sprawozdaniu z uroczystości na stronie LKS Górki: SPRAWOZDANIE

Fotorelacja z uroczystości otwarcia boiska: GALERIA ZDJĘCIOWA